ابزار رایگان وبلاگ

AliStudio

ساخت موشن گرافیک و مزیت های آن

ساخت موشن گرافیک و مزیت های آن

کلمه موشن گرافیک به انگلیسی Motion Graphics به علم ادغام حرکت و صدا در رسانه گفته می شود. یکی از موارد پر استفاده تکنیک موشن گرافیک برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات می باشد. در واقع، موشن گرافیک، استفاده از عناصر گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است که گاهی به صورت تمام گرافیک و گاهی با تلفیق با تصویربرداری واقعی اجرا می شود. تکنیک موشن گرافیک در رسانه و ساخت تیزر، کاربردهای زیادی را دارد. از جمله ساخت تیتراژ پایانی فیلم ها، طراحی هویت های سازمانی برای کلیه شرکت ها و کسب و کارها، ساخت ووله های تبلیغاتی، ساخت موشن های جشنواره ای و فستیوالی و … از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تاثیر گذاری سریع در بیننده

انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده

به طبع با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها کاهش می یابد

کاربرپسند بودن این تکنیک

نتیجه پذیر بودن این تکنیک

2

تعرفه ساخت موشن گرافیک

قیمت ساخت موشن گرافیک بستگی به نوع پروژه دارد. اینکه شما چه پروژه و هدفی را در ساخت تیزر موشن گرافیک مد نظر دارید، همگی بر روی قیمت و زمان کار تاثیر می گذارد. تعرفه ساخت موشن گرافیک بسته به مواردی همچون نوع گوینده، دوبعدی یا سه بعدی بودن کار، زمان تیزر و نوع سناریو برای پیاده سازی متفاوت خواهد بود.

3

 

استودیو تبلیغات همیشه سعی دارد با شفاف سازی خدمات و قیمت خود به مشتریان ، رضایت و اعتماد کلیه مشتریان را جلب نماید. اما با توجه به کار پیچیده ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت تیزر موشن گرافیک نمی توان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت.بنابراین برای برآورد هزینه و زمان ساخت موشن گرافیک می بایست با توجه به هدف پروژه، محل اکران تیزر، نوع ساخت و سناریو قیمت مشخص شود. شما می توانید برای استعلام قیمت تهیه و طراحی موشن گرافیک با شماره 09302094367 تماس بگیرید.

 

 

 

موضوعات: تولید و طراحی تیزر تبلیغاتی, برچسب‌ها: موشن گرافیک, طراحی موشن, تیزر موشن, تیزر موشن گرافیک, مشاوره موشن, موشن, گرافیک, تبلیغات, کلیپ,
مطالب مرتبط: